Ажлын өдөр: 07:00-19:00

Дэлхийн өнцөг булан бүрд суралцаж буй манай төгсөгчид

Шавь нар, төгсөгчдийн маань амжилт бүтээл бол үргэлж бидний гангараа байдаг даа

Гадаадын төдийгүй дотоодын их дээд сургуульдаа гадны хөтөлбөр, ректорын тэтгэлгээр суралцаж буй шилдэг төгсөгчид ч олон бий...

Амжилт бүтээлээрээ дүү нартаа үлгэр болж яваа нийт төгсөгч шавь нартаа сургууль нь талархаж, бахархаж, гэгээн сайхан бүхний дээдийг хүсэж байна.

ыбы

Логарифм сургуулийн анхны төгсөгч /2019/ Л. ЭНХЗАЯА University of Toronto, Canada, Carleton University, Canada, Asia Pacitific, Ritzumeikan University зэрэг сургуулиас санал авч одоо Унгарын Засгийн газрын 100 % тэтгэлгээр Eotvos Lorand University – д суралцаж байна.

Логарифм сургуулийн анхны төгсөгч /2020/ Э. ИНДРАНИЛ ’20, Hokkaido University Japan, Nagoya university Japan зэрэг сургуулийн урилга авч Японы засгийн газрын G30 хөтөлбөрөөр,Nagoya University-д 100% тэтгэлэг, цалинтай суралцаж байна.

Логарифм сургуулийн анхны төгсөгч /2019/ С. АНАНД маань University of Maine USA, Rochester Institute of Technology USA, Rutgers University USA, University of Washington USA, Trinity University Dublin, Ireland, Temple university, Japan зэрэг их сургуулиудаас урилга авч, одоо Ирланд улсад Trinity University – д суралцаж байна.

Логарифм сургуулийн анхны төгсөгч /2019/ Г. УНДРАМ Savannah College of Art and Design, USA, Asia Pacitific, Ritzumeikan University, Japan зэрэг сургуулиудаас урилга авч ОХУ-ын засгийн газрын тэтгэлгээр тус улсад суралцаж байна.

Логарифм сургуулийн анхны төгсөгч /2020/ Б. НОМУЛАН Oswego State university of New York, DePaul university, USA, LCC university, Lithuania зэрэг сургуулиас урилга авч Унгар улсын засгийн газрын 100% тэтгэлгээр тус улсад суралцаж байна.

Логарифм сургуулийн анхны төгсөгч /2020/ Н. НОМИН-ЭРДЭНЭ International business school, Beijing foreign studies university, China – 100% тэтгэлгээр суралцаж байна.

Логарифм сургуулийн 2021 оны отгон төгсөгч Ш. Цэлмүүн University of California San Diego, USA, University of Minnesota, USA зэрэг сургуулиас урилга авч 4 жилийн 80000 ам.долларын тэтгэлэг, судалгааны тэтгэлэгтэй суралцаж байна.

Сэтгэгдэл бичих