Төгсөгчид маань гадаадын их дээд сургуулийн урилгаа хүлээн авсаар байна

Төгсөгчид маань гадаадын их дээд сургуулийн урилгаа хүлээн авсаар байна. 12а ангийн сурагч Э. Индранил маань дараах Японы их сургуулиудад суралцах урилгаа хүлээн аваад байна.1. Nagoya UniversityЯпон улсын Нагоя хотод байрлах,144 жилийн түүхтэйНагоягийн их сургууль нь Японы эзэн хааны 9 их сургуулиудын нэг бөгөөд нобелийн 6 шагналтантай их сургууль юм. Түүнчлэн Японы засгийн газраас хэрэгжүүлдэг Top Global University төслийн шилдэг их сургуулиудын нэг.12а ангийн сурагч Э. Индранил маань тус сургуулийн GLOBAL 30 INTERNATIONAL хөтөлбөрийн 100% тэтгэлгээр суралцах урилга хүлээн авлаа.2. Hokkaido UniversityЯпон улсын Саппоро хотод байрлах тус сургууль нь Японы эзэн хааны 9 их сургуулиудын нэг бөгөөд 1876 оноос хойш үйл ажиллагаа явуулж буй шилдэг их сургууль юм. Шавьдаа халуун баяр хүргэж ирээдүйн сурлага, хөдөлмөрт нь өндрөөс өндөр амжилт хүсье!